Ota Yhteyttä

Ota rohkeasti yhteyttä

Suunnittelemme, toteutamme ja toimitamme ohjelmistoja asiakkaiden tarpeisiin. Olemme valmiit yhteistyöhön oli sitten kyse yksittäisestä projektista, toimeksiannosta, tai pitkäjänteisestä tuotekehityksestä.
Ideoista toteutukseen kustannustehokkaasti.

Kasvokuva henkilöstä Pauliina Halme

Pauliina Halme

Partner Director
Uudet asiakkuudet ja kumppanuudet, kansainväliset asiat
+358 50 537 1652
pauliina.halme@eduix.fi

Kasvokuva henkilöstä Leena Tuomela

Leena Tuomela

Kehitysjohtaja
Projektit, olemassa olevat asiakkuudet
+358 40 731 9737
leena.tuomela@eduix.fi

Kasvokuva henkilöstä Markus Varvio

Markus Varvio

Varatoimitusjohtaja
Tarjoukset, sopimukset
+358 50 533 3303
markus.varvio@eduix.fi

Kasvokuva henkilöstä Minna Ilmén

Minna Ilmén

Asiakkuuspäällikkö
Myynti
+358 40 187 7238
minna.ilmen@eduix.fi

Sirpa Pajula

Kehittämispäällikkö
Vastuullisuus, digitaaliset prosessit, julkinen sektori
+358 40 524 3266
sirpa.pajula@eduix.fi

Hannele Husa

Konsultoiva sovellusasiantuntija
Peppi-konsultointi, digitaaliset prosessit
+358 40 128 1014
hannele.husa@eduix.fi

 

Klaus Nylamo

Senior Partner
Konsultointi, integraatiot 
+358 50 372 1746
klaus.nylamo@eduix.fi

Kaija Asp

Palvelupäällikkö
Asiakaspalvelu, ylläpitoasiat
+358 400 263 902 
kaija.asp@eduix.fi

040 6663 332

Osoite: Finlaysoninkuja 21 A, 33210 Tampere

Sähköposti: info@eduix.fi

Yhteistyökumppanimme

Skip to content